Розробка сайту під ключ Львів

Опубликовано

Створення сайту під ключ Львів

Що означає «Зробити сайт під ключ»? Cайт під ключ — це: спосіб отримати повністю працюючий ресурс при мінімумі часових і грошових витрат; можливість підняти свій бізнес в Інтернеті на новий рівень. Cайти під ключ — це відмінний варіант, якщо вам потрібно максимально ефективний ресурс, який повністю виконає поставлені перед ним завдання.

Створення сайту під ключ нашими співробітниками не вимагає від клієнта постійного перебування в офісі або пошуку фахівців на стороні, які допоможуть завершити певний етап. Розробляючи сайти під ключ ми займаємося всім: від відтворення макету до наповнення сторінок ресурсу якісними матеріалами. Від вас буде потрібно тільки узгодити проект.

Одержаний ресурс вже незабаром починає приносити перший прибуток. Починаючи створення сайтів під ключ ще на етапі розробки ми робимо заготовки під оптимізацію та просування. Завдяки цьому «стартувати»; в пошукових системах вдається швидше.

Розробка сайту під ключ Львів

Ми робимо якісні проекти, але при цьому не збільшуємо вартість робіт без причини. Саме тому ціни у нас низькі. Ми навчимо вас керувати сайтом. При розробці сайту під ключ ми використовуємо чіткі, напрацьовані технології, надалі фахівці нашої студії пояснюють замовникам, як самостійно керувати сайтом. Створення сайту під ключ за допомогою застосовуваних систем дозволяють вам, якщо це буде потрібно змінити інформацію або фотографії в кілька кліків.

Підтримка сайту

Підтримка сайту є не менш важливою і часто більш складним завданням, ніж його проектування і розробка. Ми рекомендуємо всім нашим клієнтам не нехтувати використанням спеціалізованих компаній для підтримки сайтів, грамотно розподіляючи завдання супроводу між співробітниками власного ІТ-відділу та спеціалістами компанії, що виконує роботи.

Якщо власник веб-проекту відрізняється далекоглядністю, він розуміє, що підтримка сайту повинна продумуватися ще на етапі розробки ресурсу. Для забезпечення стабільної роботи, безпеки та актуальності проекту необхідне проведення робіт з технічної підтримки сайту, а також регулярне інформаційне обслуговування.

Процес супроводу сайту є ланцюжком узгоджених дій, здійснюваних різними фахівцями: менеджером по роботі з клієнтами, дизайнером, програмістом, верстальником, системним адміністратором. Доручаючи нам підтримку сайту, ви можете бути впевнені в тому, що роботи будуть виконані оперативно і професійно, ваш сайт буде доступний для відвідувачів і відповідати сучасним вимогам до оформлення Інтернет-ресурсів. Ми пам’ятаємо про те, що підтримка сайту — не товар, а асортимент послуг, і робимо все для того, щоб нашим клієнтам було комфортно працювати з нами.