Створення сайтів, інтернет магазинів — вибір домену і хостингу.

Опубликовано

Хостинг — місце на веб-сервері для розміщення всіх файлів сайту. Від продуктивності та стабільності веб-сервера залежить швидкість завантаження сторінок вашого сайту, а також їх постійна доступність користувачам інтернету.

SEO

Наш хостинг використовує технічні ресурси, програмне забезпечення, досвід та високу кваліфікацію спеціалістів компанії Хостінг UA — флагмана українського ринку хостингу.

Роль хостингу при просуванні сайту не завжди акцентується, оскільки під час створення сайтів виникають питання набагато важливіші. І це являється неправильним підходом до організації Вашого ж успіху. Проте неправильний вибір місця життя Вашого сайту може просто звести на мінімум всі зусилля для оптимізації та просування сайту. Якщо Ваші пошукові запити почали падати, то варто приглянутись до умов та пропозицій Вашого хостера.

Безпека Ваших даних

Дуже часто потенційні клієнти, які прагнуть створити сайт намагаються самостійно знайти хостинг для сайту. І переважно, коли купляють цю послугу, вони думають — «Дешевше значить краще». Та на жаль у житті найдешевше завжди являється і настільки ж якісним. Часто навіть компанії, які надають послуги хостингу на приділяють потрібної уваги питанням захисту даних їхніх ж користувачів. Як висновок, саме такі речі і цікавлять хакерів. Не варто брати найдешевше, тому що питання хостингу і так супроводжується відповіддю у пару сотень гривень на рік, а не тисячами доларів.

Існує ще така річ, як спроможність хостингу до роботи в галузі SEO. Це ще більш важлива проблема, ніж дешеві хостинги. Ви можете навіть не догадуватись чому Ваш сайт зовсім не виводиться у пошукових машинах. Вашим сайтом займаються професіонали, його просувають, оптимізують, а крім витрачених коштів — ніякого результату. Відповіддю на цю проблему може являтись неправильне внутрішнє функціонування хостингу, через що пошукові роботи просто не зчитують дані Вашого сайту. Щоб захистити Вас від таких проблем, ми радимо Вам купляти хостинг виключно у нас.

Швидкість та доступність вашого сайту

Якщо сторінки Вашого сайту повільно відкриваються, то пошуковим роботом такий сайт може бути сприйнятим як нікому неважливий або ж нецікавий. Низька швидкість роботи вашого хостингу тягне за собою повну відсутність доступу до сервера і звідси часткову індексацію сайту. Як відомо пошукові роботи все життя бродять бо просторам інтернету. І ніхто точно не знає коли саме вони зайдуть на Ваш сайт і з якою частотою вони це робитимуть.. Дуже прикро буде, коли саме в цей момент Ваш сайт буде «лежати».

Ви звісно ж можете зекономити при виборі хостингу та, більше того, замовити безкоштовний хостинг. Але в майбутньому це принесе Вам тільки зайві клопоти. Якщо Ви усвідомлюєте, що Ваш сайт необхідно не просто викласти в інтернет, але і просунути поближче до людей, то не створюйте собі зайвих проблем! Web-lions знає все, що Вас цікавить. В нашого хостингу не існує проблем!

 

Географія сервера

Відомо, шо пошукові алгоритми враховують фізичне місце знаходження сервера. Вам необхідно визначитися з цілевою аудиторією і обрати місце знаходження поближче до місця Вашої локації. Розміщення сайта в Україні буде для Вас вигідним бонусом. Адже від цього знову ж таки залежить швидкість загрузки сайту.

Домен

Першочерговий зв’язок Ваших клієнтів з продукцією буде відбуватись через ім’я сайту або ж Домен. Від простоти та ясності адреси сайту, по якій він буде знаходитись в інтернеті, залежить певною мірою потенційна кількість клієнтів. Погодьтеся, вдало підібрана назва сайту швидше запам’ятається пересічній людині, ніж набір цифр та букв у незрозумілому порядку.

Якщо Ви скористаєтеся послугою створення сайту нашої фірми, ми все розкладемо Вам по поличкам. І всі страшні речі хостингу та домену викликатимуть у Вас виключно посмішку.